Неделя 25, Август 2019г.
Седмично разписание

Седмично разписание

2018/2019 учебна година

II учебен срок 

НАЧАЛЕН ЕТАП 
I II III IV
Понеделник
1. Математика 1. Математика 1. Човекът и обществото 1. Български език и литература
2. Български език и литература 2. Физическо възпитание и спорт 2. Български език и литература 2. Български език и литература
3. Физическо възпитание и спорт 3. Български език и литература 3. Български език и литература 3. Английски език
4. Технологии и предприемачество 4. Музика 4. Изобразително изкуство 4. ЗИП – математика
5. Час на класа 5. ИУЧ – български език и литература 5. Изобразително изкуство 5. Физическо възпитание и спорт
  6. Час на класа 6. Час на класа 6. Час на класа
Вторник    
1. Околен свят 1. Околен свят 1. Човекът и природата 1. Човекът и природата
2. Български език и литература 2. Английски език 2. Физическо възпитание и спорт 2. Български език и литература
3. Български език и литература 3. Физическо възпитание и спорт 3. Български език и литература 3. Български език и литература
4. Музика 4. Български език и литература 4. Английски език 4. Математика
5. ИУЧ – математика 5. Български език и литература 5. Математика 5. Музика
    6. ИУЧ – български език и литература  
Сряда    
1. Български език и литература 1. ИУЧ – математика 1. Човекът и обществото 1. Човекът и обществото
2. Български език и литература  2. Английски език 2. Български език и литература 2. Физическо възпитание и спорт
3. Математика 3. Български език и литература 3. Английски език 3. Български език и литература
4. Музика 4. Изобразително изкуство 4. Математика 4. Английски език
5. Спортни дейности 5. Изобразително изкуство 5. Музика 5. Математика
    6. Спортни дейности 6. СИП - изобразително изкуство
Четвъртък    
1. Математика 1. Български език и литература 1. Музика 1. Математика
2. Български език и литература 2. Български език и литература 2. Математика 2. Български език и литература
3. Изобразително изкуство 3. Музика 3. Английски език 3. Физическо възпитание и спорт
4. Изобразително изкуство 4. Математика 4. Физическо възпитание и спорт 4. ЗИП - български език и литература
5. ИУЧ - български език и литература 5. Спортни дейности 5. Български език и литература 5. Домашен бит и техника
    6. Компютърно моделиране  
Петък    
1. ИУЧ–български език и литература 1. Математика 1. Български език и литература 1. Математика
2. Български език и литература 2. Български език и литература 2. Български език и литература 2. Български език и литература
3. Математика 3. Технологии и предприемачество 3. ИУЧ - математика 3. Английски език
4. Физическо възпитание и спорт 4. ИУЧ – български език и литература 4. Технологии и предприемачество 4. Музика
5. ФУЧ - приложни изкуства 5. ФУЧ - информационни технологии 5. Физическо възпитание и спорт 5. Изобразително изкуство
    6. ФУЧ - приказен свят 6. Модул - ФВС

 

ПРОГИМНАЗИАЛЕН ЕТАП
V VI VII
Понеделник
1. Български език и литература 1. География и икономика 1. Английски език
2. Български език и литература 2. Английски език 2. Музика
3. Математика 3. Човекът и природата 3. География и икономика
4. Човекът и природата 4. Физическо възпитание и спорт 4. Математика
5. Изобразително изкуство 5. Математика 5. Български език и литература
6. Изобразително изкуство 6. Музика 6. Биология и здравно образование
7. Час на класа 7. Час на класа  
Вторник    
1. ИУЧ - Български език и литература 1. Английски език 1. Български език и литература
2. Математика 2. Човекът и природата 2. Български език и литература
3. Английски език 3. Български език и литература 3. Информационни технологии
4. Музика 4. Математика 4. Физика и астрономия
5. Технологии и предприемачество 5. История и цивилизации 5. Физическо възпитание и спорт
6. Технологии и предприемачество 6. Технологии и предприемачество 6. История и цивилизации
  7. Спортни дейности 7. Час на класа 
Сряда    
1. Информационни технологии 1. Български език и литература 1. Английски език
2. История и цивилизации 2. Човекът и природата 2. Български език и литература
3. Физическо възпитание и спорт 3. Изобразително изкуство 3. Математика
4. Български език и литература 4. Изобразително изкуство 4. Физическо възпитание и спорт
5. ИУЧ - музика 5. ИУЧ - математика 5. Химия и опазване на околната среда
6. Математика  6. Музика 6. География и икономика
7. ФУЧ  - Човекът и природата   7. Спортни дейности
Четвъртък    
1. Английски език 1. ИУЧ - Български език и литература 1. История и цивилизации
2. Български език и литература 2. География и икономика 2. Английски език
3. История и цивилизации 3. Математика 3. Биология и здравно образование
4. Математика 4. Български език и литература 4. Изобразително изкуство
5. Човекът и природата 5. Български език и литература 5. Изобразително изкуство
6. Физическо възпитание и спорт 6. Английски език 6. Математика
  7. ФУЧ - музика  7. ИУЧ - Математика 
Петък    
1. ИУЧ - български език и литература 1. Информационни технологии - I група 1. ИУЧ - Български език и литература
2. Английски език 2. Физическо възпитание и спорт 2. Математика
3. Физическо възпитание и спорт 3. Български език и литература 3. Физика и астрономия
4. Български език и литература 4. Английски език 4. Технологии и предприемачество
5. География и икономика 5. Математика 5. ИУЧ - музика
6. Музика 6. История и цивилизации 6. Български език и литература
7. Спортни дейности 7. Информационни технологии - II група 7. ФУЧ - история и цивилизации