петък 07, октомври 2022г.
Дневен режим

ДНЕВЕН РЕЖИМ

УЧЕБНА  2022 – 2023  ГОДИНА

І. Учебни занятия

Учебен час

Начало

Край

І – ІІ клас

ІІІ – ІV клас

V – VІІ клас

1.

08:00 ч.

08:35 ч.

08:40 ч.

08:40 ч.

2.

08:50 ч.

09:25 ч.

09:30 ч.

09:30 ч.

3.

09:50 ч.

10:25 ч.

10:30 ч.

10:30 ч.

4.

10:40 ч.

11:15 ч.

11:20 ч.

11:20 ч.

5.

11:30 ч.

12:05 ч.

12:10 ч.

12:10 ч.

6.

12:20 ч.

-

13:00 ч.

13:00 ч.

7.

13:10 ч.

-

-

13:50 ч.


  Голямо междучасие – след втория учебен час
 

 

ІІ .  Учебни занятия  на  групите за целодневна организация на учебния ден

            

ГЦОУД 1 - Начален етап: Понеделник – Петък

  1. 12:05 ч. – 12:40 ч. – обяд, организиран отдих и физическа активност
  2. 12:40 ч. – 13:15 ч. – организиран отдих и физическа активност
  3. 13:15 ч. – 13:50 ч. – самоподготовка
  4. 14:00 ч. – 14:35 ч. – самоподготовка
  5. 14:45 ч. – 15:20 ч. – занимания по интереси
  6. 15:30 ч. – 16:05 ч. – занимания по интереси

 

ГЦОУД  -  Начален етап: Понеделник - Четвъртък

  1. 13:00 ч. – 13:40 ч. – обяд, организиран отдих и физическа активност
  2. 13:40 ч. – 14:20 ч. – организиран отдих и физическа активност
  3. 14:20 ч. – 15:00 ч. – самоподготовка
  4. 15:05 ч. – 15:45 ч. – самоподготовка
  5. 15:50 ч. – 16:30 ч. – занимания по интереси
  6. 16:35 ч. – 17:15 ч. – занимания по интереси

 

ГЦОУД  -  Начален етап: Петък

  1. 12:10 ч. – 12:50 ч. – обяд, организиран отдих и физическа активност
  2. 12:50 ч. – 13:30 ч. – организиран отдих и физическа активност
  3. 13:30 ч. – 14:10 ч. – самоподготовка
  4. 14:15 ч. – 14:55 ч. – самоподготовка
  5. 15:00 ч. – 15:40 ч. – занимания по интереси
  6. 15:45 ч. – 16:25 ч. – занимания по интереси

 

ГЦОУД 3  -  Прогимназиален етап: Понеделник; Сряда; Четвъртък       

  1. 13:50 ч. – 14:30 ч. – обяд, организиран отдих и физическа активност
  2. 14:30 ч. – 15:10 ч. – организиран отдих и физическа активност
  3. 15:10 ч. – 15:50 ч. – самоподготовка
  4. 15:55 ч. – 16:35 ч. – самоподготовка
  5. 16:40 ч. – 17:20 ч. – занимания по интереси
  6. 17:25 ч. – 18:05 ч. – занимания по интереси

 

ГЦОУД 3  -  Прогимназиален етап: Вторник; Петък

  1. 13:00 ч. – 13:40 ч. – обяд, организиран отдих и физическа активност
  2. 13:40 ч. – 14:20 ч. – организиран отдих и физическа активност
  3. 14:20 ч. – 15:00 ч. – самоподготовка
  4. 15:05 ч. – 15:45 ч. – самоподготовка
  5. 15:50 ч. – 16:30 ч. – занимания по интереси
  6. 16:35 ч. – 17:15 ч. – занимания по интереси

 

Дежурни служители:

Понеделник - Красимира Димитрова, Натиса Цветанова, Маргарита Пивоварчик

Вторник - Анелия Богданова, Ненка Маринска, Маргарита Филипова

Сряда - Бистра Величкова, Силвия Райнли, Радослав Александров

Четвъртък – Сашо Стоянов, Татяна Тотова, Лидия Николова

Петък – Юлия Малкетова, Теодора Тодорова, Ивалина Асенова